Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тополі

ТОПОЛІ - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км від районного центру і за 16 км від залізничної станції Лантратове. Населення- 750 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Аношкине, Високе, Жовтневе, Кашкарне, Козарик, Любівка, Новознам'янка, Олексіївка, Полушкине, Солонці, Чорнявка.
На території села знаходиться центральна садиба радгоспу «Тополі». Радгосп має 13 тис. га орної землі. Вирощуються зернові культури. Напрям у тваринництві - м'ясо-молочний.
У Тополях - середня школа, клуб, бібліотека. Працює лікарня. В радгоспі видається багатотиражна газета «Радгоспне виробництво». Закладено фруктовий парк, є сквер.
Засноване село в першій половині XVIII століття. У січні 1945 року уродженець села Чернявки В. А. Яковлєв повторив подвиг О. Матросова - закрив своїм тілом кулемет ворога. Він забезпечив успішний наступ свого підрозділу.