Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новомикільське

НОВОМИКІЛЬСЬКЕ - село, центр сільської Ради. Розташоване на лівому березі річки Красної, за 28 км від районного центру. Через село проходить залізнична лінія Куп'янськ-Попасна, до залізничної станції Хрипкове - 4 км. Населення - 3250 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Новоолександрівка, Східне.
В Новомикільському розташована центральна садиба колгоспу ім. Кірова - великого багатогалузевого господарства. Колгосп має 10 300 га землі, в т. ч. 6700 га орної; близько 5500 голів великої рогатої худоби, 3100 овець.
В селі є середня школа, клуб на 400 місць, бібліотека.
Село згадується в документах другої половини XVIII століття, заселено донськими козаками та селянами з Воронезької губернії.
Під час громадянської війни 200 чоловік пішли в партизанський загін, який очолили М. М. Юшко та Г. О. Муренець, пізніше загін влився в лави Червоної Армії.
Біля хутора Новоолександрівки наявні кургани епохи міді-бронзи.