Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Велика Чернігівка

ВЕЛИКА ЧЕРНІГІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 45 км на північ від районного центру і за 21 км від залізничної станції Городній. Населення - 1697 чоловік.
На території Великої Чернігівки знаходиться центральна садиба колгоспу ім. Леніна. Артіль має 5,7 тис. га орної землі. Вирощуються зернові культури. Розвинуте тваринництво молочного напряму, свинарство.
У селі середня і початкова школи, бібліотека, клуб на 300 місць. У 1965 році на обласному огляді художньої самодіяльності хоровий колектив клубу нагороджений Почесною грамотою обласного управління культури. Є відділення «Сільгосптехніки». Функціонує лікарня. Працює майстерня побутового обслуговування.
Велика Чернігівка заснована в другій половині XVIII століття вихідцями з Чернігівської губернії.
Першим секретарем Старобільської повітової Ради робітничих, солдатських і селянських депутатів був уродженець Великої Чернігівки Т. М. Козлятин. Він же - делегат IV Всеросійського з'їзду Рад.