Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кабичівка

КАБИЧІВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 18 км від районного центру, за 18 км від залізничної станції Зоринівка. Населення - 1543 чоловіки. Сільраді підпорядковані населені пункти Веселе, Липове, Петькове.
В селі розташований колгосо «Рассвет», який має 8300 га землі, в т. ч. 5600 га орної. Господарство - рослинницько-тваринницьке, значне місце посідає вирощування цибулі, а також садівництво.
У Кабичівці е восьмирічна та 2 початкові школи, клуб на 350 місць, бібліотека. В колгоспі провадиться велике будівництво. За семирічку на дві третини оновився житловий фонд села, прокладено водопровід, на 1,5 га посаджено парк, зведено близько 10 громадських будинків.
Село засноване у XVIII столітті.
30 грудня 1915 року в селі відбулася сутичка солдаток із зориківським волосним старшиною, який свавільно встановлював розмір допомоги солдатським сім'ям.
Кабичівка - перший населений пункт Луганської області, визволений Радянською Армією від фашистів 21 грудня 1942 року. З 10 травня по 27 серпня 1943 року в Кабичівці перебував уряд УРСР.