Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Михайлівка

МИХАЙЛІВКА - селище міського типу (з 1954 року), центр селищної Ради, підпорядковане Ровеньківській міській Раді. До залізничної станції Картушине - 6 км, населення - 9 тис. чоловік. Селищній Раді підпорядковані населені пункти Гірник, Тацине, Каршине.
В селищі розташовані шахта № 2 ім. Чапаєва, шахтоуправління «Луганське-Комсомольське», їх добова потужність 1200 тонн вугілля. Наваловідбійник Є. Є. Петченко удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
Є середня, восьмирічна школи і школа робітничої молоді, Будинок культури, бібліотека; функціонує лікарня. Селище озеленене: За роки семирічки збудовано 2987 кв. метрів жилої площі. Михайлівка заснована в 1910 році. Перша шахта була тут відкрита в 90-х роках XIX століття. Партійна і комсомольська організації були створені у 1920 році. В роки довоєнних п'ятирічок на шахті № 30 «Михайлівка» широкого розмаху набирав стахановський рух.
За героїзм на фронтах Великої Вітчизняної війни звання Героя Радянського Союзу удостоєні П. В. Беліков, А. А. Мален, М. М. Покачалов, В. А. Трушин. У 1944 році шахтар Л. Т. Голоколосов за рекордну продуктивність праці удостоєний звання лауреата Державної премії.

Дивиться також інші населені пункти району: