Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бобрикове

БОБРИКОВЕ - село, центр сільської Ради Антрацитівського району. Розташоване на річці Нагольній (притока р. Міусу), за 35 км від Антрацита, за 25 км від залізничної станції Ровеньки- Населення - 1300 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Вишневе, Єгорівка, Клуникове, Новокраснівка.
В селі розташована центральна садиба колгоспу «Росія», який має 9100 га землі, в т. ч. орної - 6300 га, спеціалізується на виробництві молока. В господарстві наявні 1500 корів, середньорічне валове виробництво становить близько ЗО тис цнт молока. Допоміжними галузями є рільництво, свинарство, вівчарство. За багаторічні успіхи в розвитку громадського господарства колгосп «Росія» в 1966 році нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР.
У Бобриковому є середня школа, вечірня школа сільської молоді, Палац культури, бібліотека. При Палаці культури створено великий колектив художньої самодіяльності.
Село засноване в 1776 році полковником Д. К. Бобриком.
В січні 1918 року в селі була створена комуна, яку пізніше розграбували німецькі окупанти.
У Бобриковому живе Герой Соціалістичної Праці Ф. Т. Живаго.