Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лісна Поляна

ЛІСНА ПОЛЯНА - село, центр сільської Ради, розташоване за 7 км від районного центру, за 45 км від залізничної станції Кантемирівка. Населення - 682 чоловіки. Сільраді підпорядковані населені пункти Велика Лозовенька, Городище, Кабанське, Караван Солодкий, Крейдяне, Крупчанське, Марківське. Микільське, Фартуківка, Черемхове.
В селі розташована центральна садиба радгоспу «Старобільський». Господарство - м'ясо- молочного напряму. Радгосп має 20 300 га землі, в т. ч. 15000 га орної; 3500 голів великої рогатої худоби, 5700 овець, 6000 свиней, близько 24000 штук птиці. Всі виробничі процеси - механізовані, в господарстві працює 346 електромоторів. За семирічку збудовано 16 тваринницьких приміщень, прокладено водопровід, зрошувальну систему на 115 га землі.
У Лісній Поляні є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. В 1959-1965 рр. збудовано 30 багатоквартирних і 150 індивідуальних будинків, прокладено 13 км водопроводу, збудований стадіон. Лісна Поляна - найбільш озеленене село району.
Село виникло на початку XX століття, радгосп «Старобільський» створений в 1931 році.
Серед працівників радгоспу - 4 Герої Соціалістичної Праці, це директор радгоспу А. О. Вагін, керуючий відділком І. І. Малимон, ланкові М. І. Протасова та С. М. Степаненко.