Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новоганнівка

НОВОГАННІВКА - село, центр сільської Ради Краснодонського району. Розташована на річці Луганчику, за З0 км від районного центру, за 14 км від залізничної станції Сімейкине. Через село проходить шосе Луганськ-Краснодон. Населення - 1017 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Андріївка та Красне.
В селі розташовані центральна садиба радгоспу ім. Жовтневої революції та відділення «Сільгосптехніки». Радгосп має 7500 га землі. Господарство - овочево-молочного напряму, допоміжною галуззю виробництва є птахівництво. В радгоспі близько 1500 корів, 10 тис. штук птиці.
У Новоганнівці є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. За роки семирічки в селі проведено велике будівництво: зведено понад 160 індивідуальних будинків, 6 тваринницьких приміщень, прокладено 10 км водопроводу.
До 1932 року на місці сучасного села існували 2 населені пункти - Черкаський Брід та Ганнівка, виникнення яких припадає на кінець XVIII століття.
У 1906 році селяни захопили землю поміщика Чернявського і поділили між собою. Цей виступ був жорстоко придушений.
У Новоганнівці народився письменник Г. В. Синельников.