Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Роспасіївка

РОЗПАСІЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на південний схід від районного центру і за 2 км від залізничної станції Розпасіївка. Населення - 959 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Борисівка, Заможне, Федосіївка, Царівка.
Колгосп «Шлях до комунізму», центральна садиба якого знаходиться у Розпасіївці, має 5,3 тис. га орної землі. Вирощуються зернові культури. Розвинуте молочне тваринництво.
У селі - восьмирічна школа, клуб на 328 місць, бібліотека. Працює майстерня побутового обслуговування. Закладено парк, розбито сквери. 6 футбольне поле, спортивні майданчики. Видається колгоспна багатотиражна газета «Слово колгоспника».
Розпасіївка була заснована у першій половині XVIII століття.
Уродженцю села Г. О. Нікітенко за виявлений героїзм під час радянсько-фінляндської війни 1939-1940 рр. було присвоєно звання Героя Радянського Союзу.