Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Плахо-Петрівка

ПЛАХО-ПЕТРІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Катран. Населення - 428 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Картамишеве, Красне Руно, Лебедівка, Маньківка, Новочервоне, Раївка, Роздольне, Світленьке.
В селі розташований радгосп «Родина», основний напрям виробництва його - вирощування зернових культур та відгодівля свиней. Радгосп
має близько 13 000 га землі, в т. ч. 9800 га орної. Господарство високомеханізоване.
У Плахо-Петрівці є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. За 1959-1966 рр. в радгоспі здійснено велике будівництво: споруджено 11 тваринницьких приміщень, пекарню, гуртожиток, їдальню, 193 житлові будинки, прокладено 12 км водопроводу.
Село засноване на початку XVIII століття.
Зоотехнік радгоспу Г. Т. Серебрянська - заслужений зоотехнік УРСР, бригадир молочнотоварної ферми М. І. Кропивна обрана депутатом Верховної Ради УРСР.